BELGIAN FOAL AUCTION

Live and Online August 14, 2021 CSI****Sentower Park

+32 (0) 495 82 94 56 | contact@belgianfoalauction.be

VIDEOS

ABOUT

Casillas van de Helle voert het uitgesproken prestatiebloed van Casall en Corrado. Hij etaleerde dit tijdens de hengstencompetitie met een fenomenaal springvermogen. Een jonge hengst met veel potentieel. Dit maakt dat hij hier op de Belgian Foal Auction zijn plaats verdient.

Deze prachtige schimmelzoon van Casillas komt uit Dolly van het Kapelhof. Een dochter van BWP Ambassadeur Thunder van de Zuuthoeve uit de bekende merrie van Jan Winters “Prima Donna”. Zij is  eveneens de moeder van Tauber van het Kapelhof en van de recente Europese kampioen bij de junioren Indiana van het Kapelhof met Gilles Thomas!

Moeder Dolly van het Kapelhof heeft 4 nakomelingen waarvan de vijfjarige Liston Achterhoek (v.Clarence I)de oudste is. Liston springt momenteel 1.25m onder Kobe Hendrix.

Andere bekende springpaarden uit Prima Donna en dus uit de directe moederlijn:

- Tauber van het Kapelhof ( v. Darco ) 1.60m Ludo Phillippaerts

- Indiana van het  Kapelhof ( v. Chatman ) 1.45m Europees kampioen Junioren 2016 met Gilles Thomas.

- Verdi van het Kapelhof (v. Darco ) 1.35m

- EL Campion’s So Long ( v. Sandro ) 1.50m

- Game Girl  1.30 m

INFORMATION

Date of birth 15-05-2015
Gender Stallion
Color Grey
Studbook BWP
Start price € 9.000,00
VAT %

Conditions

PEDIGREE

CASILLAS VAN DE HELLE 421000029212
CASALL 210208399
CARETINO 210242583
KIRA XVII 210249895
ALENTEJO 421000194108
CORRADO I 210046185
INDIRA XIII 210314994
DOLLY VAN HET KAPELHOF
THUNDER VAN DE ZUUTHOEVE
ARGENTINUS 313302680
JURA VAN ST.MAARTEN
PRIMA DONNA 314011893
PINKUS 316675683
DOLLI 314022373

This website uses cookies. This way we can ensure that your browsing experience is made even more pleasant. For more information, please review its Privacy Policy.