BELGIAN FOAL AUCTION

Live and Online August 14, 2021 CSI****Sentower Park

+32 (0) 495 82 94 56 | contact@belgianfoalauction.be

VIDEOS

ABOUT

Met deze Q-Sall van het Panishof presenteren we een tweede nakomeling van de beloftevolle hengst Casillas van de Helle. Hij voert het uitgesproken prestatiebloed van Casall en Corrado en etaleerde dit tijdens de hengstencompetitie met een fenomenaal springvermogen. Een jonge hengst met veel potentieel waardoor hij hier op de Belgian Foal Auction zijn plaats verdient.

Het Panishof brengt ons onmiddellijk bij de goedgekeurde hengst en BWP Ambassadeur Bufero van het Panishof (v.Parco)die we nog kennen door zijn jarenlange carrière op het allerhoogste niveau ! Hij behaalde onder Dirk Demeersman een bronzen medaille met het team tijdens het WK in Kentucky. Hij won de grote prijs van Lummen en behaalde de finale tijdens de Olympische spelen in Londen!

De moeder van deze jonge Q-Sall van het Panishof komt uit dezelfde moeder als Bufero van het Panishof. Zij is een dochter van die andere BWP Ambassadeur Winningmood van de Arenberg. Nog zo een fantastische hengst die heden nog altijd presteert onder Luciana Diniz. Niet enkele Bufero is een halfbroer maar eveneens Gubero van het Panishof(v.Parco). Hij springt 1m40 parcours.Tenslotte hebben we ook nog Fubero van het  Panishof(v.Utrillo). Hij was Finalist op het WK Zangersheide onder Dirk Demeersman.

Ander sportpaarden uit deze BWP sportmerriestam 82 zijn:

Cobe van het  Gonnehof (v.Parco) 1.45m met Marlon Zanotelli/Harry Smolders/Nicola Phillippaerts, -Carpe Diem ex. Anton van het  Gonnehof (v.Concorde) 1.60m met de Deen Torben Frandsen, -Vasco da Gamma van het Gonnehof (v.Bon Ami) en de momenteel sterk presterende Uzo van het  Hobos (v.Up To Date Miltoo) 1.60m met Fuchs Martin.

Kortom,niet alleen een zeer sterke familie maar bovendien is deze Q-Sall van het  Panishof een opvallende verschijning wat hem reeds een tweede plaats opleverde tijdens het Limburgs veulenkampioenschap. Tijdens zijn eerste sprongen viel onmiddellijk op dat hij dit schitterend deed met veel rek in zijn lijf en de juiste manieren! 

INFORMATION

Date of birth 20-06-2016
Gender Stallion
Color Grey
Studbook BWP
Start price € 5.500,00
VAT %

Conditions

PEDIGREE

CASILLAS VAN DE HELLE 421000029212
CASALL 210208399
CARETINO 210242583
KIRA XVII 210249895
ALENTEJO 421000194108
CORRADO I 210046185
INDIRA XIII 210314994
HUFORIE VH PANISHOF
WINNINGMOOD VAN DE ARENBERG
DARCO
M.UNELLIE 15 9406029
UFORIE DE POLIDIKTUS
POLIDIKTUS VD HELLE 411732391
PRINCESS VH GONNEHOF

This website uses cookies. This way we can ensure that your browsing experience is made even more pleasant. For more information, please review its Privacy Policy.