BELGIAN FOAL AUCTION

Live and Online August 14, 2021 CSI****Sentower Park

+32 (0) 495 82 94 56 | contact@belgianfoalauction.be

PAREL VAN HET RUSSELTVELD

View the entire collection of Editie 2015

VIDEOS

ABOUT

 

De ondertussen goedgekeurde en Vice –Kampioen van de BWP hengstenkeuring 2014 Lavallino Ter Klomp werd op onze veiling in 2011 als veulen geveild en heeft zich ontwikkeld  in een grootramige hengst met lengte, vermogen en respect voor het hout. Dit hebben we kunnen zien de voorbije winter tijdens de hengstencompetitie waar hij vijf maal foutloos sprong. Hij is duidelijk een grote belofte!

Hij werd hier gepaard met de knappe jonge dochter van een andere grootheid, Sandro Boy (v.Sandro). De droomhengst met een fenomenaal type en wereldbekerwinnaar. Sandro Boy en zijn vaste ruiter Marcus Ehning hebben geschiedenis geschreven in de wereldwijde springsport:  meer dan 1,2 miljoen Euro heeft de combinatie al bij elkaar gesprongen. Zij wonnen de wereldbekerfinale in Kuala Lumpur, wonnen onder andere de Grote Prijs van Frankfurt en werden tweede in de Riders Tour overall-ranking 2010. Hoewel in de fokkerij de eerste jaren slechts beperkt ingezet,  leverde Sandro Boy al topspringpaarden voor het grote werk waaronder de eveneens onder Marcus Ehning succesvolle Sabrina. Wij kennen hem hier in België ook als vader van de vermogende Fantomas de Muze van Karline Debrabander.

De vorige jaren was haar halfbroer van Echo van ‘t Spieveld nog een van de smaakmakers op onze veiling.  Verder komt dit veulen uit de Sijgjes stam 440. Uit de grootmoeder Merle (v.Corleone) komt ook de 1.40m springende merrie Caprice van Russelt Z (v.Chellano Z). De nationaal 1.40m springende La Salsa Sijgje (v.Gershwin) komt ook uit deze stam.

 

INFORMATION

Date of birth 05-06-2015
Gender Mare
Color Bay
Studbook BWP
Start price € 7.000,00
VAT %

Conditions

PEDIGREE

LAVALLINO TER KLOMP
CLEARWAY 210218393
CAPITOL I 210615475
WODKA II 210065484
SENORITA 421000216502
CORIANO 210145290
BALTIC 210038287
KUSIJGJE V/H RUSSELTVELD
SANDRO BOY 330887393
SANDRO 210113474
WIADORA 330735389
MERLE 94.6421
CORLEONE 210065683
ISCHA 90.5558

This website uses cookies. This way we can ensure that your browsing experience is made even more pleasant. For more information, please review its Privacy Policy.