BELGIAN FOAL AUCTION

Live and Online August 14, 2021 CSI****Sentower Park

+32 (0) 495 82 94 56 | contact@belgianfoalauction.be

VIDEOS

ABOUT

Qastaar van de Bresser is een zoon van BWP Ambassadeur en topvererver Toulon. Toulon staat 19de en is de hoogst genoteerde van de 5 Heartbreaker zonen op de WBFSH ranking. Bekende nakomelingen zijn oa Elky van het Indihof, Dadjak Ter Puttenen , AD Living the dream enz…. Ook hier komen we in de moederlijn weer bij een prestatiestam die nooit teleurstelt. Moeder Tessa (v. Wendekreis) heeft zowel in de fokkerij als op het wedstrijdterrein ( 1,30m ) meer dan haar sporen verdiend.

Uit deze merrie komen volgende sportpaarden :  - Donna Tessa (v.Thunder van de Zuuthoeve) niveau 1,30m springen en haar zoon Lewis van de Bresser ( v.Carabas van de Wateringhoeve ). Hij werd provinciaal kampioen vrijspringen in 2014 bij de 3 jarigen in Heusden.

Extreem van de Bresser (v. Lys de Darmen ) nog een andere zoon van Tessa is een goedgekeurde AES hengst.

Bekendste zoon van Tessa is waarschijnlijk Hending van de  Bresser (v. Carabas van de  Wateringhoeve). In 2009 als 2 jarige verkocht op onze veiling werd Hending  in 2014 winnaar tijdens de Stephex  Masters finale voor 7 en 8 jarige paarden (1.45m) onder de Spanjaard Sergio Alvarez Moya. Hij springt nu niveau 1.50m!

Lance van de Bresser (v. Thunder van de Zuuthoeve )in 2011 verkocht op deze veiling aan dezelfde eigenaar als Hending. Als laatste vermelden we nog graag Nelson van de Bresser (v. Fidjy of Colors)die als veulen eveneens op onze veiling verkocht werd en dit  jaar op de BWP hengstenkeuring voor 22.000 euro  van eigenaar veranderde.

 Qastaar van de  Bresser belooft veel voor de toekomst. Een sterk fundament , sterke bewegingen en extra springmanieren !

INFORMATION

Date of birth 03-06-2016
Gender Stallion
Color Bay
Studbook BWP
Start price € 8.500,00
VAT %

Conditions

PEDIGREE

TOULON
HEARTBREAKER 89.4335
NIMMERDOR 147
BACAROLE
NIKITA
JOKINAL DE BORNIVAL
HAYLAND-L
TESSA
WENDEKREIS 313216974
WENDEKREIS 310416967
WAHLGOETTIN 317029266
WELA 314415285
WORLD CUP I 314510477
GRANUELA 317181568

This website uses cookies. This way we can ensure that your browsing experience is made even more pleasant. For more information, please review its Privacy Policy.