BELGIAN FOAL AUCTION

Live and Online 14 Augustus 2021 CSI****Sentower Park

+32 (0) 495 82 94 56 | contact@belgianfoalauction.be

QUICKSILVER VAN DE DIJKHOEVE

Bekijk de ganse collectie van Editie 2016

VIDEO'S

ABOUT

 Elvis ter Putte, zoon van Diamant de Semilly, presteert op internationaal niveau onder Karline Debrabander. Hij tekent hier voor het vaderschap van deze Quicksilver van de Dijkhoeve. Dat Elvis Ter Putte een vererver van formaat gaat worden lijdt geen twijfel. Hij heeft zelf verschillende broers en zussen die 1.50m springen en hij was o.a. de vader van de keuringskampioen van 2015, Manchester van ’t Paradijs.

Moeder Colina van ’t Vreenenhof Z is een dochter van de Carthago Z zoon Colman. Colman is eveneens de vader van LB Conval de winnaar van de GP van Aken 2016 met Philipp Weishaupt!

Colman x Stakkato, dit staat tweemaal garant voor hengsten die sportpaarden produceren. Grootmoeder Stakkata bracht in combinatie met de hengst Goodman het internationale 1.35m springpaard Gennaro Z.

Deze Quicksilver Van De Dijkhoeve behaalde ook een mooie derde plaats tijdens het Limburgs veulenkampioenschap te Bocholt bij de oudere merrieveulens.

INFORMATIE

Geboortedatum 14-04-2016
Geslacht Merrie
Kleur Vos
Studbook BWP
Instelprijs € 4.500,00
BTW %

Voorwaarden

PEDIGREE

ELVIS TER PUTTE
DIAMANT DE SEMILLY
LE TOT DE SEMILLY
VENISE DES CRESLES
UKASE TER PUTTE
DARCO
QUINETTE TER PUTTE
COLINA VH VREENENHOF Z55646408
COLMAN 210176396
CARTHAGO 210021987
ROSENQUARZ 210311879
STAKKATA 312334700
STAKKATO 319684593
ESPANJA 314511892

Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie