BELGIAN FOAL AUCTION

Live and Online 14 Augustus 2021 CSI****Sentower Park

+32 (0) 495 82 94 56 | contact@belgianfoalauction.be

VIDEO'S

ABOUT

De veertienjarige Selle Français hengst Old Chap Tame was als jong paard al bijzonder succesvol en brak op achtjarige leeftijd door op het hoogste niveau onder de Française Eugenie Angot. Mede dankzij foutloze rondes van deze Carthago-zoon won de Franse equipe in 2012 de Nations Cup in Aken en werden ze tweede in de Nations Cup van Hickstead. Later kwam de hengst onder het zadel van Edwina Tops-Alexander, die tweede werd in de Global Champions Tour van Shanghai,tweede in de driesterren Wereldbeker van Doha, om vervolgens de Wereldbeker van Doha op haar naam te schrijven.

De moeder van deze Old Chap Tame zoon is de Caretano dochter Cobra Z. Haar halfzus Breezy (v.Mr.Bleu) springt 1.40m met de Zweedse ruiter Svante Johanson.

Deze Quotum v/d Fruitkorf beschikt over een zeer mooi model en sprekend hoofd. Hij beweegt en galoppeert zeer ruim en het springen deed hij voortreffelijk !

INFORMATIE

Geboortedatum 13-02-2016
Geslacht Hengst
Kleur Vos
Studbook BWP
Instelprijs € 4.500,00
BTW %

Voorwaarden

PEDIGREE

OLD CHAP TAME 02098393W
CARTHAGO 210021987
CAPITOL I 210615475
PERRA 210044578
JECOUTE
QUIDAM DE REVEL
FINE BOUCHE
COBRA Z Z55754908
CARETANO 210237092
CARETINO 210242583
BRAVO 210089487
HAPPY 89.7602
BURGGRAAF 210009183
JOLANDA 2584

Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie